VÝPRODEJ SKLADU – LIKVIDAČNÍ CENY

O nás

Vítejte na stránkách JustByVeronika!

Nabízíme vám stylové dámské oblečení a doplňky. Sortiment osobně vybíráme a dovážíme od našich zahraničních dodavatelů. V naší nabídce naleznete zboží oblíbených značek z USA, např. Victoria's Secret, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, DKNY, Karl Lagerfeld, Michael Kors, Gucci, a další. Nabízíme také "no name" oblečení, které odebíráme od našich dodavatelů z Evropy. ¨Svátečně¨ u nás najdete i limitované kolekce navržené přímo majitelkou eshopu V.K , které pro nás pak naši dodavatelé z Evropy na zakázku vyrábějí pod jejich jménem.

Veškeré značkové zboží je ORIGINÁL !!!

Věříme, že si vybere každý :) ! Všechno toto zboží vybíráme na základě vlastního vkusu s ohledem na jeho cenovou dostupnost a kvalitu (tzn. cena odpovídá kvalitě). Nabízené zboží máme skladem a postupně rozšiřujeme náš sortiment. Většinou, když u nás vidíte zboží označené jako VYPRODÁNO, stejné zboží už většinou nedoplňujeme, bereme to jako limitovanou nabídku, která trvá pouze do vyprodání zásob. Pokud máme zájem a nabídka našich dodavatelů nám umožnuje stejné zboží opět doskladnit, učiníme tak.

V případě zájmu o zboží a jiných dotazů, které jsou spojené s eshopem nás neváhejte kontaktovat do FB zpráv nebo na e-mail justbyveronika@gmail.com

Naši práci děláme s láskou a věříme, že si náš obchůdek zamilujete.

Děkujeme za vaši důvěru

Veronika Kopřivová 

a tým JustByVeronika

 

 

 Sledujte nás na Facebooku

Facebook

Sledujte nás na Instagramu

Instagram